Loading

Ekibimiz

Oktay Bilgin

Avukat I Kurucu I CEO


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1994 yılında mezun olmuştur. Bilgin Hukuk kurucusudur. Marka-Patent vekili ve Uzman Arabulucudur. İş hukukundan kaynaklanan anlaşmazlıklar, şirket danışmanlığı ve Fikri Mülkiyet Hakları konusundan uzmanlaşmıştır.

İrfan Demirel

Avukat I Genel Koordinatör


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1994 yılında mezun olmuştur. Ağır Ceza Mahkemesinin görev alanına giren suçlar, Vergi ve Gümrük Kaçakçılığı Suçları ile Fikir ve Sanat eserleri yasası kapsamındaki suçlar konusunda uzmandır.

Nazif Çıldır

Kıdemli Avukat I Arabulucu


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Uzman Arabulucu ünvanına sahiptir. Ticaret Hukuku, Regülasyon Uyumu ve Şirket Danışmanlığı konularında uzmanlaşmıştır.

Mustafa Ayral

Kıdemli Avukat I Vergi ve Gümrük Uzmanı


Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Bankacılık Hukuku, Gümrük ve Vergi mevzuatı konularında uzmanlaşmıştır. Yerel ve çok uluslu şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Noyan Çelik

Avukat I Genel Koordinatör Yardımcısı


Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2000 yılında mezun olmuştur. Bilgi Patent Ofisi bünyesinde Avukat ve Marka Vekili olarak görev almaktadır. Çalışmalarını Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ve Uygulamaları üzerinde yoğunlaştırmıştır. Özellikle yurt içi ve yurt dışı marka, patent ve tasarım uygulama ve uyuşmazlıklarıyla ilgili olarak, tüm başvuru ve hukuki süreçleri takip etmekte ve gereklerini yerine getirmektedir.

Ercan Akbulut

Avukat I Kıdemli Genel Direktör


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2013 yılında onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aile Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Dava ve Uyuşmazlık Çözümü alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Hilal Lefkur

Avukat I Kıdemli Genel Direktör


İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2010 yılında derece ile mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Kamu Hukuku Anabilim Dalı'nda "Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi" konulu Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Ceza Hukuku, Marka ve Patent, Kira Hukuku, Boşanma Hukuku alanlarında çalışmalar yürütmektedir.

Emincan Gülışık

KVKK Uzmanı I Kıdemli Avukat


Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2017 yılında yüksek onur belgesi ile mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Ağır Ceza Mahkemesinin görev alanına giren suçlar ile Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Dava ve Uyuşmazlık Çözümü alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kurum ve kuruluşlara uyum danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Busenur Özcan

Avukat


Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2016 yılında mezun olmuştur. 2018 yılında katılmış olduğu Bilgin Hukuk Bürosu bünyesinde İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku, Borçlar Hukuku, Fikri Sınai Haklar Hukuku ile dava ve uyuşmazlık çözümü alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır. Aynı zamanda, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında Şirketlere danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Mert Özçakır

Avukat


Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku ile dava ve uyuşmazlık çözümü alanlarında çalışmaktadır. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Melis Öztürk

Avukat


Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Sözleşmeler Hukuku, Sağlık Hukuku, Uluslararası Ekonomi Hukuku, İcra Hukuku alanlarında sertifikalara sahiptir. İstanbul Barosunca verilen Hukuk İngilizcesi, Kişisel Verilen Korunması Hukuku ve Spor Hukuku eğitimlerini tamamlamıştır.

Vildan Yılmaz

İdari İşler Müdürü


Yalova Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Muhasebe Denetimi konusunda Marmara Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Osman Sayın

Avukat Asistanı


Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu'ndan mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde Web Tasarım ve Kodlama bölümünde eğitimine devam etmektedir.