Ekibimiz

Oktay Bilgin

Avukat I Kurucu I CEO


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1994 yılında mezun olmuştur. Bilgin Hukuk kurucusudur. Marka-Patent vekili ve Uzman Arabulucudur. İş hukukundan kaynaklanan anlaşmazlıklar, şirket danışmanlığı ve Fikri Mülkiyet Hakları konusundan uzmanlaşmıştır.

Nazif Çıldır

Kıdemli Avukat I Arabulucu


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Uzman Arabulucu ünvanına sahiptir. Ticaret Hukuku, Regülasyon Uyumu ve Şirket Danışmanlığı konularında uzmanlaşmıştır.

Mustafa Ayral

Kıdemli Avukat I Vergi ve Gümrük Uzmanı


Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Bankacılık Hukuku, Gümrük ve Vergi mevzuatı konularında uzmanlaşmıştır. Yerel ve çok uluslu şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ercan Akbulut

Avukat I Kıdemli Genel Direktör


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2013 yılında onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aile Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Dava ve Uyuşmazlık Çözümü alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Hilal Lefkur

Avukat I Kıdemli Genel Direktör


İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2010 yılında derece ile mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Kamu Hukuku Anabilim Dalı'nda "Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi" konulu Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Ceza Hukuku, Marka ve Patent, Kira Hukuku, Boşanma Hukuku alanlarında çalışmalar yürütmektedir.


Mert Özçakır

Avukat


Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Sınai Mülkiyet Hukuku konusunda Uzman Avukat olarak çalışmaktadır. Marka ve Patent konusunda şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku ile dava ve uyuşmazlık çözümü alanlarında tecrübe sahibidir.


Vildan Yılmaz

İdari İşler Müdürü


Yalova Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Muhasebe Denetimi konusunda Marmara Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlamıştır.